Açıklama
AMP Connect® 19″ Basic PDU Series, 19″, 1U, 3 Fransız Soket, On-Off Anahtar, 1 Phase, 250V AC, 16A, 1,5 m 3×1,5 mm² H05VV-F Cord, F Type Plug
google-document-embedder domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/u9414272/ampconnect.net/wp-includes/functions.php on line 6121hustle domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/u9414272/ampconnect.net/wp-includes/functions.php on line 612133.00 $ – 38.00 $
AMP Connect® 19″ Basic PDU Series, 19″, 1U, 3 Fransız Soket, On-Off Anahtar, 1 Phase, 250V AC, 16A, 1,5 m 3×1,5 mm² H05VV-F Cord, F Type Plug
AMP Connect® 19″ Basic PDU Series, 19″, 1U, 3 Fransız Soket, On-Off Anahtar, 1 Phase, 250V AC, 16A, 1,5 m 3×1,5 mm² H05VV-F Cord, F Type Plug
| Ağırlık | 0.8 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 52 × 10 × 5 cm |
| Soket Tipi | Fransız NFC 61314 (UPS) |
| Soket Adeti | 3 Adet |
| Plug Tipi | DIN 49441 (F TYPE), IEC320(C14 TYPE), IEC320(C20 TYPE) |
| Kablo Özellikleri | 3×1,5mm² NYMHY (16 AWG) |
| Malzeme Tipi | Alüminyum Profil |
| Koruma Kontrol | Free, On/Off |
| Montaj Şekli | 19" 1U Yatay |
| Renk | Mat Eloksal |
| Ürün Barkod | 8682442801067 |