Product Code : LH192214130 19″ 2U 14 WAY FRENCH TYPE NFC 61314 SOCKET
5,190.00 $ – 5,690.00 $
19″ 2U 14 WAY FRENCH TYPE NFC 61314 SOCKET POWER INDICATOR LIGHT, 3X1,5 mm² NYMHY CABLE, DIN49441 PLUG ALUMINIUM PROFILE FRAME POWER DISTRIBUTION UNIT
Ek bilgi
| Ağırlık | 1.55 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 52 × 10 × 9 cm |
| Soket Tipi | Fransız NFC 61314 (UPS) |
| Soket Adeti | 14 Adet |
| Plug Tipi | DIN 49441 (F TYPE), IEC320(C14 TYPE), IEC320(C20 TYPE) |
| Kablo Özellikleri | 3×1,5mm² NYMHY (16 AWG) |
| Malzeme Tipi | Alüminyum Profil |
| Koruma Kontrol | Free |
| Montaj Şekli | 19" 2U Yatay |
| Renk | Mat Eloksal |
| Ürün Barkod | 8682442801036 |





