Product Code : LH191205130 19″ 1U 5 WAY FRENCH TYPE NFC 61314 SOCKET
255.00 $ – 305.00 $
19″ 1U 5 WAY FRENCH TYPE NFC 61314 SOCKET POWER INDICATOR LIGHT, 3X1,5 mm² NYMHY CABLE, DIN49441 PLUG ALUMINIUM PROFILE FRAME POWER DISTRIBUTION UNIT
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.85 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 52 × 10 × 5 cm |
| Soket Tipi | Fransız NFC 61314 (UPS) |
| Soket Adeti | 5 Adet |
| Plug Tipi | DIN 49441 (F TYPE), IEC320(C14 TYPE), IEC320(C20 TYPE) |
| Kablo Özellikleri | 3×1,5mm² NYMHY (16 AWG) |
| Malzeme Tipi | Alüminyum Profil |
| Koruma Kontrol | Free |
| Montaj Şekli | 19" 1U Yatay |
| Renk | Mat Eloksal |
| Ürün Barkod | 8682442800978 |





