AMP Connect® 19″ Basic PDU Series, 19″, 1U, 6 Şebeke Soket, 16A Sigorta, 1 Phase, 250V AC, 16A, 1,5 m 3×1,5 mm² H05VV-F Cord, F Type Plug
36.00 $ – 41.00 $
AMP Connect® 19″ Basic PDU Series, 19″, 1U, 6 Şebeke Soket, 16A Sigorta, 1 Phase, 250V AC, 16A, 1,5 m 3×1,5 mm² H05VV-F Cord, F Type Plug
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.95 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 52 × 10 × 5 cm |
| Soket Tipi | DIN 49440 SOKET SCHUKO TİP |
| Soket Adeti | 6 Adet |
| Plug Tipi | DIN 49441 (F TYPE), IEC320(C14 TYPE), IEC320(C20 TYPE) |
| Kablo Özellikleri | 3×1,5mm² NYMHY (16 AWG) |
| Malzeme Tipi | Alüminyum Profil |
| Koruma Kontrol | 16A Sigortalı |
| Montaj Şekli | 19" 1U Yatay |
| Renk | Mat Eloksal |
| Ürün Barkod | 8682442800466 |





