Açıklama
PDF – DATASHEET
GDE Hata: Dosya alımı esnasında hata - eğer gerekliyse hata kontrolünü kapatın (404:Not Found)
google-document-embedder domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/u9414272/ampconnect.net/wp-includes/functions.php on line 6121hustle domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/u9414272/ampconnect.net/wp-includes/functions.php on line 6121119.75 $ – 139.75 $
19” 1U 5 WAY IEC320 C13 SOCKET WITH CURRENT AND VOLTAGE DISPLAY, CIRCUIT BREAKER CONNECTED, 3X1,5 mm² NYMHY CABLE, DIN 49441 (F TYPE) ALUMINIUM PROFILE FRAME POWER DISTRIBUTION UNIT COLORFUL
| Ağırlık | 1.2 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 52 × 10 × 5 cm |
| Soket Tipi | IEC 320 C13 |
| Soket Adeti | 5 |
| Plug Tipi | BS1363(UK TYPE), DIN 49441 (F TYPE), IEC320(C14 TYPE), NEMA 5-15P, IEC320(C20 TYPE), NEMA L6-30P |
| Kablo Özellikleri | 3×1,5mm² NYMHY (16 AWG) |
| Malzeme Tipi | Alüminyum Profil |
| Koruma Kontrol | Circuit Breaker Connected |
| Montaj Şekli | 19" 1U Yatay |
| Renk | Mat Eloksal |