Product Code : IH191305132 19” 1U 5 WAY BRITISH TYPE BS1363 SOCKET
44.00 $ – 65.00 $
19” 1U 5 WAY BRITISH TYPE BS1363 SOCKET CIRCUIT BREAKER CONNECTED, 3X1,5 mm² NYMHY CABLE, BS1363 PLUG ALUMINIUM PROFILE FRAME POWER DISTRIBUTION UNIT
Stok kodu: IH191305132
Kategoriler: 3 - İngiliz (UK), Rack Mount Yatay PDU, Sigortalı
Etiketler: KABİN GÜÇ ÜNİTESİ, pdu, POWER DISTRIBUTION UNIT, SERVER KABİN PRİZ, YATAYPDU
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.95 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 52 × 10 × 5 cm |
| Soket Tipi | BS1363(UK TYPE) |
| Soket Adeti | 5 Adet |
| Plug Tipi | BS1363(UK TYPE), DIN 49441 (F TYPE), IEC320(C14 TYPE), NEMA 5-15P, IEC320(C20 TYPE), NEMA L6-30P |
| Kablo Özellikleri | 3×1,5mm² NYMHY (16 AWG) |
| Malzeme Tipi | Alüminyum Profil |
| Koruma Kontrol | 16 A Circuit Breaker |
| Montaj Şekli | 19" 1U Yatay |
| Renk | Mat Eloksal |
| Ürün Barkod | 8682442802002 |





